sobota, 25 maja, 2024
DIYkarnawałz dzieckiem

Karnawałowe czapeczki

Ostatni w tym roku i bardzo spontaniczny wpis, jest efektem ubocznym gwiazdkowych prezentów. Zostało mi sporo torebek prezentowych, które opcjonalnie mogłabym wykorzystać za rok. Rozważałam pakowanie prezentów urodzinowych w „Merry Christmas” dla Everyone ale to chyba słaby pomysł ;). Generalnie staram się jak najmniej zbierać Przydasie. Z drugiej strony torebki całkiem sprawne, a jestem przekonana że macie jeszcze piękniejsze w zanadrzu :).To teraz rzućcie okiem co tam Wam zostało po świętach i robimy kolorowe, błyszczące, brokatowe, gwiazdkowe, z choinkami…

Karnawałowe czapeczki :)

Potrzebujemy:

  • torebki prezentowe
  • taśma klejąca
  • gumka lub tasiemka
  • włóczka/mulina
  • nożyczki, dziurkacz, ołówek


Gotowy szablon znajdziecie w internecie pod hasłem „szablon czapeczka urodzinowa”. Pobieracie zdjęcie i albo drukujecie, albo odrysowujecie z ekranu na kartkę.

Pobrane zdjęcie można powiększać i pomniejszać wedle uznania. Ja na podstawie jednego szablonu zrobiłam czapeczki w dwóch rozmiarach.Wycięty szablon czapeczki przerysowujemy na rozłożoną torebkę i wycinamy.

Jeśli torebka ma zagięcia, można ją rozprasować letnim żelazkiem, bez pary.Sklejamy czapeczkę taśmą dekoracyjną, bezbarwną lub jak ja – dwustronnie klejącą.Torebki mają kartonowe wkładki usztywniające. Przydadzą się do wzmocnienia miejsca na dziurki. Dowiązujemy gumkę lub wstążkę, z włóczki robimy pomponik, przyklejamy i gotowe :).

Czapeczki zostały przetestowane na zwierzęciu, więc śmiało możecie używać ;). Żaden inny żywy organizm nie wyraził zgody na pozowanie, a i Lili bez większej ekscytacji podeszła do sesji…To teraz życzenia i wynurzenia ;).

Po pierwsze życzę Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i obyście następnego dnia nie wyglądali jak Modelka powyżej :).

Ogromnie dziękuję, że bywaliście u mnie w tym roku i mam nadzieję, że w kolejnym Was nie zawiodę. Dla mnie było to dwanaście miesięcy  pełnych niespodzianek, nowych doświadczeń, a przede wszystkim LUDZI, dzięki którym jestem o krok dalej niż zakładałam.  Dziękuję.

Po drugie i najważniejsze, życzę Wam by nadchodzący rok spełnił Wasze oczekiwania i mile zaskoczył nieoczekiwanym. Szczęśliwego Nowego Roku 2018 !!!

 

2 komentarze do “Karnawałowe czapeczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *