niedziela, 19 maja, 2024
scrapbookingWielkanocz dzieckiem

Torebki na Zajączka

Miałam ambitny plan przygotowania kartek na Wielkanoc. Zresztą to samo postanowienie mam przed każdymi świętami ;). Tym razem już na 100%. Zamówiłam nawet papiery do scrapbookingu oraz zaprosiłam koleżankę plastyczkę, której po drodze z kartkami i… Powiem szczerze, bardziej interesowały mnie nieznane dotąd narzędzia, wykrojniki, dla których już mam w głowie szereg zastosowań. Z zaciekawieniem słuchałam o technikach ozdabiania kartek. Nie powiem, że nigdy więcej, ale dzisiaj zostawiam scrapbooking koleżankom, które to kochają.

Ja kocham pakować prezenty :). Papiery rzecz jasna się nie zmarnowały. Są śliczne i na tyle inspirujące, że dzisiaj zapraszam na kilka pomysłów ozdobienia papierowych torebek prezentowych.Wielkanocne torebki DIY

MATERIAŁY:

  • szary papier
  • papiery do scrapbookingu z kolekcji „Sama słodycz” i „Oczarowanie”
  • bristol
  • piórka, koronki, kokardki, sznurek, włóczka, klipsy
  • nożyczki i dziurkacz
  • klej
  • pisak, ołówek

Lubię pakować prezenty w torebki, bo nie trzeba kombinować z dopasowaniem opakowania, do zawartości oraz można je ponownie użyć :). Zrobicie je w kilka chwil i bez większej trudności. Mogą być dowolnych rozmiarów.Moja bazą, zamiast szarego papieru, są pożółknięte kartki papieru, z których zrobiłam torebki.

Do klejenia używałam kleju ecoLogo. Świetnie trzyma, również materiały inne niż papier, ale potrzebuje czasu. Wspomagałam się klipsami na czas wysychania kleju. Po kilkunastu minutach klej tak mocno trzyma, że nie ma opcji zmiany koncepcji ;).

1. Kura

2. ZajączekNie mogłam się zdecydować, czy to pan zając, czy może jednak pani :).3. Zając z bilecikiem
4. Kurczątko
5. Oczarowanie – użyłam papieru z kolekcji „Oczarowanie”. Pasuje nie tylko na Wielkanoc.
6. Torebka z ogonkiem

Mam wrażenie, że ten wpis nie wymagał szczególnych opisów. U mnie działo się samo i aż trudno było się zatrzymać.

Jeśli macie ochotę również poszaleć z kolorowymi papierami, to na moim Facebook trwa KONKURS ( tutaj ). Do wygrania zestaw papierów „Sama słodycz” od BloomCraft i drobne co nieco na święta. Może Was porwie robienie kartek :).Który wzór Wam się spodobał ? W co pakujecie prezenty na zajączka? A może nie macie takiej tradycji…

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *